Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett barnás árnyalatú a...

Miért lett barnás árnyalatú a hajam a szőke festéktől?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötét barna a hajam, de évek óta vörösre volt festve. 2 hónapja a festett vörös hajamból szerettem volna barnát rózsaszín melírokkal, de a fodrász mondta hogy ezt nem lehet kivitelezni. Úgyhogy leszívta az egészet, befestette szőkére, és ilyen barack színű melírokat tett bele. Viszont ez idő közben kikopott, megsárgult, stb, viszont mivel nem állok most úgy anyagilag hogy fodrászhoz menjek, ezért arra gondoltam hogy majd otthon okosba megoldom. Vettem egy szőke hajfestéket, ugyanolyan árnyalatút mint az előző hajam volt, mindent a használati utasítás szerint csináltam, és a végeredmény ilyen undorító valami lett: [link]

2023. márc. 1. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányas volt a színkódja?
2023. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hamvas színt választottál, attól lett ilyen zöldes színű. Fodrász tudja, melyik árnyalatú festékben milyen pigment van, és elkerülhető az ilyen malőr.
2023. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ma mentem be végül egy fodrászkellékes boltba, és az ott dolgozó a kezembe nyomott egy hamvas barnás-szőkés árnyalatot, mondván ez majd kiszedi nekem azt az irdatlan sárgásszőke árnyalatot. Mibel jelenleg ki van szőkítve az egész, csak az egy idő után tudjuk milyen lesz. Hát én felkenem mert ő a szakember, ha ő azt mondja nekem hogy ebből szőke lesz elhiszem, de azért halálfélelmem van. Főleg miután mondta hogy lehet lila is, ne ijedjek meg, az pár mosás után kikopik... Bizarr egy dolog ez a hajszínezés az biztos.
2023. ápr. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!