Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megoldás szem alatti karikákra?

Megoldás szem alatti karikákra?

Figyelt kérdés
Akármennyit alszok, mindig karikásak a szemeim. Tudnátok erre jól bevált szereket/módszereket/praktikákat ajánlani? Nagyon zavar, hogy mindig úgy nézek ki mint aki egész éjszaka a plafont nézte:/

2023. márc. 1. 22:50
 1/4 Tepfal ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy mitől karikás. Nekem pl. olyan az arcszerkezetem, hogy a szemem árnyékot vet, semmit sem lehet vele tenni, már megbarátkoztam vele, hogy ilyen. Azért egy kivizsgálást megér, hogy nincs-e valami betegséged, illetve figyelj rá oda, hogy rendszeresen aludj, illetve fogyassz sok folyadékot. Ha ezek után sem változik, akkor smink tud még segiteni, de leginkább próbáld elfogadni magad.
2023. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Vehetsz bármilyen drága kencét, lehet jegelni, hideg uborkát rátenni. Esetleg érdemes egy vérképet is nézetni, hátha valami vitaminhiány okozza, de tényleges javulást csak a feltöltés fog hozni, sajnos.
2023. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Voltam vizsgálaton, teljesen egészséges vagyok. És a smink se játszik, mert fiú vagyok:/

Milyen feltöltésre gondolsz? Mivel töltik fel? A bőrőm színe is kicsit sötétebb ott, ezt is megoldaná a feltöltés?

2023. márc. 2. 00:47
 4/4 NTBS ***** válasza:
Rendszeres kezelés.
2023. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!