Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten és vonzáskörében...

Budapesten és vonzáskörében ki foglalkozik úgy póthaj felhelyezéssel,hogy tőle veszem is meg a hajat illetve ő is festi be?

Figyelt kérdés

Sosem volt még póthajam,nagyon szeretnék,pár alkalommal már rászántam magam,de mindig eltantorodtam,mert nekem kellene beszerezni,ő nem festi hozzá az enyémhez stb…

Olyan embert keresnék akitől venni is tudok,mivel semmi tapasztalatom nem tudom milyet kéne..

Az én hajam az első képhez hasonlít a legjobban,csak nincs ennyire kiszőkitve,viszont nem egy hossz,és elvékonyodik a vége nagyon. Felül sok van.

És valami ilyesmit szeretnek,nem olyan hosszut,csak szép legyen az összkép.

[link]

[link]

[link]

[link]

Szivesen megyek kicsit kijjebb is,nem feltetlen a belvárosban,gondolom messzebb nem annyira drága,mint egy V kerületi szalonban.

Ha tudtok ajánlani valakit ne tartsátok magatokban!

Köszönöm!



2023. márc. 2. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!