Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hairbunny hajvitaminról...

Hairbunny hajvitaminról tudnátok véleményeket mondani, használtátok már?

Figyelt kérdés
Ha ezt nem, tudnátok ezen kívül olyan hajvitamint ajánlani, ami nektek bevált?

2023. márc. 4. 09:45
 1/1 anonim válasza:
én lassan 3 hónapja szedem és nem mondanám hogy csodát tesz a hajaddal,bár mondjuk az sem mindegy mit szeretnél elérni vele ha azt szeretnéd egészségesebb fényesebb legyen,akkor szerintem arra nagyon hatásos legalàbbis én ezt tapasztaltam.Viszont ha komoly szintű hajhullással küzdesz akkor amiatt nem biztos érdemes erre pénzt kiadnod mert abba nem vettem észre sok változast talán egy nagyon kicsit kevesebbet hullott a hajam.Haj növésben segíthet valamennyire felgyorsítja a dolgot de ezt is inkább pár hónap szedés után lehet észrevenni,én mostmár látom a hajamon hogy jóval hosszabb mint 3 hónapja mondjuk magátol is nő de ennyit nem szokott.Remélem tudtam valamennyit segíteni🙂
2023. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!