Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gillette Proglide borotvafej...

Gillette Proglide borotvafej 3 használat után húzza a szőrt. Miért lehet ez??

Figyelt kérdés

Sajnos nem a fenti típus az egyetlen, a mach3-mat is próbáltam ugyanez.

Bennem van a hiba? Mit csinálhatok rosszul?


Mindig tusolás után borotválkozok, hogy felpuhuljon az arcbőröm. A meleg bőrre zselét használok, mert úgy érzem jobban csúszik a penge... de próbáltam krémet és habot is.

Az első alkalommal az új borotvával semmi gond, másodiknál se de a 3. alkalomtól érzem hogy húzza a szőrt. Mintha életlen lenne. Dehát apám ugyanilyen pengéket 3-4 hónapig használja és sehol egy pattogzás vagy vérzés vagy bármi.

Mi a túrót csinálhatok rosszul?


Olvastam azt is hogy tiszta alkoholba kell fertőtleníteni a borotvát, ezt még nem próbáltam. Segíthet?

Mik a tapasztalatok?


Úgy tudom ezeket a borotvafejeket jópár hónapig lehetne használni.... arra lettek kitalálva.



2023. márc. 6. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki másik márkát, ha az is ilyen rövid ideig bírja, akkor neked van extra erős szőrzeted.
2023. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát figyelj nem tudom mi számít extra erősnek, de szerintem átlagos.

Ez a probléma egyébként elsősorban a nyaki részen durva, ott valamiért sűrűbb is a szőröm. Meg gondolom vékonyabb a bőr is... de már nem tudok egyszerűen mit csinálni.


Ráadásul ha minden igaz hamarosan olyan munkám lesz ahova minden nap frissen borotválva illene mennem. :(

2023. márc. 7. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a régi módszert,ha eddig még nem tetted.. Pamaccsal felvitt krém vagy szappan és biztonsági borotva.

Ha Gillette borotva,akkor ezt ajánlom:

[link]

2023. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!