Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz végre elérhető...

Mikor lesz végre elérhető áron a hajbeültetés?

Figyelt kérdés

Nyilván egy bizonyos réteg számára jelenleg is az, egy másik réteg számára drága, de tud rá valahogy költeni.


Azonban a legtöbb ember számára ezek olyan összegek, amit főleg családos emberként, csak saját magára nem tud elkölteni.


Van rá esély, hogy valamilyen technológiai fejlődéssel, ez jóval olcsóbb, elterjedtebb legyen a közelibb jövőben?



2023. márc. 9. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Biztosan pár év múlva az lesz. Lásd: a lézeres szemműtét is pár éve milliókba kerültek.
2023. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Par eve a lezeres szemmutet pont, hogy sokkal megfizethetobb aron volt...:D

Jo persze nyilvan nem mindegy, milyen fajta mutet, de most brutal aremelesek voltak ebben is.


Szerintem soha nem lesz lenyegesen olcsobb a hajbeultetes, mert ez nem letszukseglet, hanem ha ugy vesszuk, luxus dolog.

2023. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Legyen igazad. <3


2: Most az infláció, stb. szerintem más kérdés. A fizetésekhez viszonyítva az sokkal olcsóbb. Nekem egy ismerős csinálta meg (a szemműtétet), amikor kb volt vagy 350.000-400.000 forint az akkori fizujából (kb. 2012). Azért ma olcsóbb ahogy nézem, pedig a fizetések is jóval magasabbak. Persze az elmúlt kb. 2 év más eset, de én hosszabb távra gondolnék.

2023. márc. 9. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem olcsobb. Tavaly fizetett erte edesanyam mindennel egyutt 600 ezret. O most keres 300 ezret. Abbol kar is kiindulni, mennyi a fizu es mennyit emelkedik.


Nem mas kerdes az inflacio, mert ez most van. Lejjebb menni az arak nem fognak, max csak nem emelkednek tovabb, de egyelore ebben is kar remenykedni.

De hogy visszaesik minden mondjuk egy 3 evvel ezelotti szintre? Na olyan nem lesz.

2023. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Sztem félmilliot azert ossze lehet sporolni par ev alatt. Kerj szulonapodra,karacsonyra kisebb osszegeket amibol erre sporolsz. Vallalj alkalmi munkat kiegeszitesnek.
2023. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: Félmillió semmire nem elég egy standard kopaszodásnál. 1,6 millió kb. egy foltban kopaszodás, 3, vagy több millió egy előrehaladott kopaszodásnál a hajbeültetés.
2023. márc. 10. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( de ha nagy vágyad,biztos össze tudsz spórolni pár év alatt.
2023. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Na és mitők kopaszodsz? Azzal nem büszkélkedsz...
2023. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: "büszkélkedni"?
2023. márc. 11. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűbb és olcsóbb egy rendesen felrogzitheto paróka, póthaj
2023. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!