Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevertem egy házi haj olajat...

Kevertem egy házi haj olajat szerintetek jók ezek az arányok?

Figyelt kérdés

30ml kis üvegcsébe raktam:

Majdnem tele Ricinus olajjal, kb 10/15 csepp jojobaba olaj, kb 15 csepp rozmaring olaj és kb 5 csepp borsmenta olaj (erről úgy hallottam korpasodas ellen is jó és baktérium ölö is .

Ezek az arányok jók? Eléggé érzem a rozmaring vagy a borsmenta illatát remélem nem lett sok bele.

Egy videón egy nő akitől ezt láttam 100ml Ricinus olajba tett 40 csepp rozmaring olajat.



2023. márc. 16. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Borsmenta sok, szarra fogja marni a fejborod. Egy csepp eleg lett volna, habar nem tom, lehet hatasos korpa ellen, de tul nagy az irritalo hatasa is, nagyobb a kockazat; hogy sebes lesz inkabb a fejborod, mint korpamentes.
2023. márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!