Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aveo szilárd samponokról mi a...

Aveo szilárd samponokról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Szerettem volna hajmosó szappanra váltani, de annyira kemény a víz, hogy egyszerűen képtelenség kimosni a hajból. Úgy voltam vele, hogy akkor inkább keresek más környezet- és bőrkímélő megoldást hajmosáshoz, mert azzal, hogy 10-15 percig nyomom a hajamra a vizet és még úgysem jön ki a szappan, az nem túl víztakarékos. Müllerben láttam az Aveo szilárd samponokat, de sehol nem találtam róluk tesztet vagy véleményt? Ti próbáltátok már valamelyiket? Mi a véleményetek róla?

2023. márc. 18. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezekkel ugyan nincs tapasztalatom, próbáltam viszont a szintén Müller sajátmárkás Terra Naturi száraz hajra való szilárd samponját, az bevált. Nálunk is iszonyatosan kemény a víz, de így is nagyon könnyen ki tudtam öblíteni, alaposabban is tisztított, mint a folyékony samponok, és még csak nyálkaréteg sem maradt hátra utána. Az egyetlen hátránya az volt, hogy gyorsan elfogyott, heti egy mosással kb. három hónapot bírt ki, ami az árához képest azért egy kicsit problémás nekem. (A hozzá tartozó szilárd balzsam viszont szuper kiadós.)
2023. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!