Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A disznószarszagot mivel...

A disznószarszagot mivel tudnám lemosni magamról?

Figyelt kérdés
Sertéstelepen dolgozok,és busszal járok haza. Munka után,legalább 15percig zuhanyzok sok tusfűrdővel,és szappannal,de még így is érzem megamon a gané szagot a buszon. És otthon is.Mit lehet ezzel csinálni?
2023. márc. 24. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megszokni.

Dolgoztam én is büdös helyeken és semmi sem használt egy idő után. Valahogy belediffundál az ember bőrébe a szag.


Az orrodat is ki kellene mostni, mert abban is marad szag. Lehet nem is vagy már büdös, csak az orrodban lévő port meg egyebet érzed.

kb így:

https://www.youtube.com/watch?v=ioDKpj92c_E

Csak én felforralom vízforralóval a vizet előtte. Meg nincs ilyen csillivilli kancsóm, kerékpár kulacsot használok, annak is ilyen hegyes a csutorája, pont illik az orromra.

2023. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hajat is kéne mosnod, illetve a nadragot, kabatot stb is naponta. Eletszerutlen
2023. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!