Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne le kelljen...

Mit tegyek, hogy ne le kelljen minden nap hajat mosnom?

Figyelt kérdés

Már évek óta minden reggel hajat kell mosnom mielőtt megyek melóba. Nektek mi vált be zsirosodas ellen?

+ esetleg hajhullas ellen



2023. ápr. 4. 06:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Hajhullásra alpecin sampon és hajszesz

Zsírosodásra valamilyen kénes sampon

2023. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
Egyébként az is lehet baj, h minden nap mosol, hiszen kiszárítod a fejbőröd és mindig zsírt termelsz. Kezdd el fél hetente mosni, ne foglalkozz vele, h zsíros, egy idő után normalizálódik a zsírmennyiség. Ha ez megtörtént, (akár részben is) átállhatsz a heti egyszeri hajmosásra, ami az ideális a fejbőrnek.
2023. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%
Nekem is volt ilyen problémám. Én átálltam a heti 1 mosásra fokozatosan. Amikor már nagyon nem bírtam a zsírt, akkor száraz sampont és babahintőport használtam. (utóbbi sokkal költséghatékonyabb). Plusz mellette gyógyszertári nagyon jó minőségű sampont használtam. Azóta sokkal jobb.
2023. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a kopaszra borotválás vált be, azt tudom javasolni.
2023. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem zsírosodásra az vállt be, hogy befejztem a mindennapi samponhasználatot.


Talán kéthetente használok sampont, akkor is minél természetesebbet, és sosem volt ilyen jó állapotba a hajam.

2023. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És aki heti 5 úszóedzésre jár annak gondolom csak a kénes sampon marad ami csökkenti a zsírosodást?


Mert ott azért elkerülhetetlen hogy vizes legyen a fejed mert úszás után azért le kell zuhanyozni a klóros vizet samponnal

2023. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából az a baj, hogy éjszaka gyakran elalszom a hajam és igy duplán rákényszerülök a hajmosásra, mivel munkába járok és hát nem szeretnék úgy megjelenni, mint aki igénytelen.

2023. ápr. 4. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Használj szilikonmentes samponokat.
2023. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#7 ilyenkor moss hajat szimplán vízzel.
2023. ápr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mondjuk nem mindenki akarja szagolni a klóros bűzt a haján.
2023. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!