Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most befesteném a hajam...

Ha most befesteném a hajam nagyon világos, barna hajfestékkel, akkor világosodhat?

Figyelt kérdés
December végén a barna hajam befestettük nagyon sötétbarna festékkel és konkrétan fekete volt a hajam. Azóta már kopott ko belőle és már csak ilyen nagyon sötétbarna. Ha most befestem egy nagyon világos színűvel, van rá esély hogy világosabb lesz ezek alapján?
2023. ápr. 6. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De festett hajat átfesteni az nem olyan egyszerű, könnyen lehet foltos, meg fura színű, én inkább fodrászhoz mennék a helyedben.
2023. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos. A lenövés, ahol a saját hajszíned van, ott világos lesz, de a festett részen nem változtat, szóval csúnya lesz a végeredmény. Fodrászt ajánlok, az ilyen színkorrekció nem egy sima hajfestés. Időben is, pénzben is több annál.
2023. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőnél világos lesz, egyébként marad sötét. Én csíkokat tetetnék bele a fodrásszal, így előbb - utóbb világos lesz.
2023. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!