Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbeültetéssel kapcsolatban...

Hajbeültetéssel kapcsolatban esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hol végeztettétek el a hajbeültetést, és milyen tapasztalatokat szereztetek ezzel kapcsolatban. Minden információ érdekelne, mivel hamarosan én is szeretnék egy hajbeültetést csináltatni, viszont nem szeretnék potyára kidobni többszázezer forintot hanyag munkáért.

Leginkább személyes tapasztalatok érdekelnének, és ha lehet akkor férfiak véleménye (nem tudom a nem mennyire befolyásolja a hajbeültetést).



2023. ápr. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet láttam. Akinek volt, ő mondjuk nő, de jól sikerült a beavatkozás. Isztambulban csinaltatta az elithair klinikán és árban megállt kb 2700 euróban(ebben benne van +1 fő kísérő). Amit még írt, hogy 12 hónapon keresztül minden hónapban kellett képet küldeni, mert így érvényes a 30 év garancia.
2023. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Jobban megéri a kopaszra borotválás, minden szempontból.
2023. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Ezt személyes tapasztalatok alapján mondod?
2023. ápr. 7. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szerintem kidobott pénz volt minden ilyen próbálkozás, és a kopaszra borotvált fej sokkal jobban bevált hosszú távon. Most már akkor is inkább borotválnám, ha valami csoda folytán újra rendesen nőne a hajam. Pedig viszonylag hosszú is volt előtte.
2023. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!