Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásos a fényterápiá...

Mennyire hatásos a fényterápiás LED maszk? Ezek közül szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy ilyen led maszkot mert pattanásos és zsíros a bőröm és szeretném ha eltünnének. Nézegettem több fajtát viszont a kettő közül nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek melyik a jobb?


[link]


[link]



2023. ápr. 7. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Első jobb
Második jobb
1 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez így önmagában nem lesz elegendő, kell mellé egy megfelelő rutin és az sem mindegy mi okozza a pattanásaidat, mert ha pl. valamilyen betegség, akkor teljes pénzkidobás
2023. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 tini vagyok szóval semmi betegség nincs a háttérben
2023. ápr. 7. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A kor és egy betegség között nincs semmilyen összefüggés viszont tényleg jobb lenne egy megfelelő bőrápolási rutinnal kezdeni, de mindenképpen olyan terméket használj ami neked való, a te bőrtípusodra, bőrproblémádra és ne hasraütésszerűen válassz valamit
2023. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább keresnék egy kozmetikust, vagy bőrgyògyászt. Nem okoskodás, de eleve tombolnak a hormonjaid, mivel írod tini pattanás, akkor szerinted ér valamit ez a led?
2023. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#5 persze. Szerintem hatásos. Nézz te is utána mert én már megtettem nyugi.
2023. ápr. 7. 15:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!