Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajat lehet copfba...

Csatos póthajat lehet copfba kötni vagy feltűzni úgy,hogy ne látszódjon? Arra a fajtára gondolok,ami több sorból áll. Az alsó sor 4 csattal,a felette lévő 3-al csatolható. Esetleg a a ragasztócsíkos?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegség miatt kihullott a hajam fele és nem nő vissza,nagyon sok mindent kipróbáltam. Mostmár "csak"egyenletesen hullik,nem lesz kevesebb-de sajnos ugye több sem.

Általában fel van tűzve valami frizurába a hajam a munkám miatt nem lóghat. A kifejezettem copfhoz valót próbáltam.Látszik a szövet,amire rá van téve a haj.

Emiatt lenne kérdés,hogy ez a fajta,apróbb csatos póthaj vagy a ragasztócsíkos mennyire látszódna.

Oldalra nem is tennék emiatt.



2023. ápr. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem hord természetesen a hajad nem kell semmi pothaj. Inkább vágasd le rövidre.
2023. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem ez volt a kérdésem.

Igen,volt rövid is,nem lett jobb a helyzetem.

2023. ápr. 10. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

1es vagyok

Nagyon ritka hajba nem érdemes rakni mert csúnyán látszódni fog.

2023. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg privátban küldesz egy képet akkor talán tudok segíteni mert van egy csomó pothaj fajta.
2023. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,küldtem képet is privátban,hogy mire gondoltam.
2023. ápr. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!