Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akarok szolizni, se barna...

Nem akarok szolizni, se barna bőrt. De mit tehetnék hogy békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim állandóan azzal piszkálnak hogy hulla, meg Edward Cullen megirigyelné a színedet, rád férne egy kis szín, csúnya szín a fehér blabla. Azt hittem a mai világban már nem foglalkoznak ennyire mások külsejével az emberek, főleg hogy én nem piszkálom őket. Mivel lehetne leállítani őket? 17/l
2023. ápr. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mutass nekik pár képet olyan emberekről, akik végignapozták/szolizták az életüket, attól talán majd kicsit észbe kapnak. Ez például elég szemléletes:


[link]

2023. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mond nekik, hogy 20 év múlva te fogsz rajtuk nevetni.

Egyébként szerintem egy szép, fehér, egészséges porcelánbőrnél nincs szebb. A barna is szép, szexis, de nem értem, miért kell gúnyolódni azon, aki fehér.

Egyébként most már egyre többen hangoztatják, hogy az uv milyen káros, és az sem elhanyagolható, hogy korai bőröregedést okoz. Hozzájuk nem ért még el az infó.

https://www.youtube.com/watch?v=7He3gq2yXSw

Ezt a videót amúgy megmutathatod nekik, nagyon hasznos.

2023. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Értsd meg, hogy nem a bőröd színe miatt gúnyolnak, hanem mert hagyod magad. Kezdj el visszaszólogatni.
2023. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem a bőröd színe miatt piszkálnak, hanem mert látják rajtad hogy rosszul esik beszólogatás és jót szórakoznak rajta.

Ha nem foglalkozol velük és nem leszel szórakoztató, akkor leszállnak rólad.

2023. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!