Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcra való fényvédő...

Milyen arcra való fényvédő krémet használsz?

Figyelt kérdés
Illetve hány faktoros?

2023. ápr. 18. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Revox és 50.
2023. ápr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Most már elkezdheted lassan az 50 faktorosat használni, de igazából attól függ milyen a bőrtípusod, van-e valamilyen allergiád és mi fog jól működni a bőrödön
2023. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 ne haragudj de nem azt kérdeztem hogy milyet ajánlasz 😁

Hanem hogy TE milyet használsz.


Én is revoxot használok amúgy, csak kíváncsi vagyok hogy ki mit használ elvileg ezért van a gyk hogy bármit meg kérdezhetek. 🥺

2023. ápr. 19. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Értettem a kérdést, viszont nem értem miért nem érted a válaszom. De rendben, én Dermalogicát használok
2023. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén Revox és 50-es. Nemrég kezdtem ezt használni, meg vagyok vele elégedve eddig.
2023. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Garnier fluid 50+
2023. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beauty of Joseon 50-es.

De télen, ősszel, meg tavasszal (amikor nem magas az UV), akkor a Lavozon 30-as fényvédőjét használom. Nagyon jó, és nagyon olcsó. Ár-érték arányban verhetetlen. De az 50-es változata elég fullasztó, azt nem szeretem.

2023. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!