Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem a hajam feketére,...

Ha befestem a hajam feketére, akkor szemöldököm milyen legyen? Ja és fekete hajhoz milyen szemszín illik? : )

Figyelt kérdés

Helló,

elhatároztam,hogy feketére festem a hajam,most sötétbarna nem sok különbség lenne.Szemöldököm is eléggé sötétbarna.Azt be kellene festenem feketére?

És milyen formára?Mert fekete hajú lányoknál mindig vékony szemöldököt látok(szinte).

Amúgy nekem szemem is nagyon sötétbarna:)

Szerintetek az elmondottak alapján illene hozzám a fekete haj?Mármint h minden sötét barna:)

Előre is köszi.


2010. okt. 8. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az igazi. A fekete hideg színnek hat, neked meg elég meleg tónusú színeid lehetnek. Ha mégis feketét akarsz, ne kékesfeketét, vagy sima, v vörös fényű feketét. Szemöldököd ki ne szedd, mert olyan leszel, mint az összes műnő. És mivel elég sötét, ne festegesd, annyit nem fog sztem számítani, de majd úgyis meglátod.
2010. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na de hülyén írtam. Bocs. :D Szóval ne a kékesfeketét, hanem... Így már tuti érthető ^^
2010. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ne fesd feketére szinte senkinek nem áll jól, inkább fesd nagyon sötét barnára és a szemöldököd hagyd úgy, menny el kozmetikushoz és majd kiszedi szépen onnantól meg már te is tudod mindig fomába tartani :D A szemöldökfestés amúgy kb 1-2 hétig marad úgy nem nagyon éri meg főleg hogy amúgy is sötét
2010. okt. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szemoldok akkor szep mikor legalabb egy arnyalattal, de idealisan ket arnyalattal vilagosabb a hajszintol. Tehat semmikepp ne fessd feketere a szemoldokod, oregit es csunyit. int masok irtak, ne kekes-feketere fesdd hajad, hanem sotet gesztenybarnara, ha nagyon akarod feketet, valami barnas-vorososre. Csak Elvisnek allt jo a kees-fekete haj, mind mas hulyen nez ki vele, nagyon oregit, tul plasztik.
2010. okt. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lesz sötét barnát használni az én hajam is azzal lett bekenve és szinte fekete lett a szemöldöködet ne fesd be feketére az nagyon csunya tud lenni! de viszont az én véleményem szerint a sötét barna hajhoz nem állna jó abszolut a fekete haj tulságosan öregitene a fekete hajhoz kék vagy zöld szem áll jól.
2010. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huhh:D Köszönöm a válaszokat! Szóval inkább sötétbarna?Lehet inkább akkor tényleg egész sötét barna lesz,mert mindannyian azt mondjátok :)

Köszi még 1×!

2010. okt. 9. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvisnek is cska azért állt jól, mert pocsék minőségű és főleg fekete-fehér képeket láthatunk róla. xD (első voltam) :D
2010. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xD:D
2010. okt. 9. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!