Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Sárkány Centerbe mennyibe...

A Sárkány Centerbe mennyibe kerül a zselé, díszító kő, matrica, uv lámpa, stb? (Műkörömépítéshez)

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ott nem nagyon láttam ilyeneket, de biztos olcsóbb, mint a kimondott üzletekben. Ha nem haragszol meg, inkább ajánlanám az Ázsia Centert. 1 hete voltam ott és teli van ilyen dolgokkal. 2000-ért már láttam mindenféle zselét. Matricák 200-400 Ft. Díszeketet, ilyen kis kerek műanyak tartóban 200 Ft-ért vettünk (Kagylóhéj, gyümölcsök, gyöngyök, porok) Swarovski kristály díszítő kő mindenféle méretben 10db-os 400 Ft volt, ami meg nem swarovski volt az meg 150-300 Ft. Láttam egy elemes UV lámpát 2000-ért és nem elemeset pedig 5000-től. Porcelánt is 400 Ft-ért láttam. Ecseteket 300-tól. Buffereket és reszelőket 150-től. Díszítő és sima körömlakkok 300tól.

Bocsi, hogy nem sárkány centerről írtam. Ott 3x voltam eddig és nem láttam semmilyen körmös helyet, de lehet csak én voltam a vaksi. Ázsia centerben vagy 50 ilyen körmös helyiség van. Szerintem te is jobban járnál vele. Pusz

2010. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!!!Nagyon szépen köszönöm, ez is sokat segített!! A ruhák milyenek ott ?:)
2010. okt. 10. 18:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Sárkány center valaki?
2010. okt. 10. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sárkány Centerben jók a ruhák :) Nem egy ruhámat vettem ott nagyon olcsón.
2010. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!