Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres miteszer eltávolítás?

Lézeres miteszer eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esetleg valaki próbálta már lézeres miteszer eltávolítást? Hatékony volt? Az interneten aknés és pattanásos bőrre látom csak,hogy megoldást jelenthet,azonban nekem csak miteszereim vannak és abból milliónyi. Előre is köszönöm a választ ❤️



2023. ápr. 20. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam róla. Mitesszerekre aha savas hámlasztást tudok, meg agyagos pakolást, rendszeres mosást, meg pórusösszehúzót.
2023. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik, a mitesszereket vagy nyomkodással vagy megfelelő ápolással lehet eltüntetni. Pattanás esetén sem ez az elsőszámú megoldás. Keress egy jó kozmetikust és ő elmondja, hogy a bőröd és az egészségi állapotod alapján mi lenne a neked való megoldás.
2023. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!