Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koreai kozmetikumok nem...

Koreai kozmetikumok nem megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Egy fényvédőjükről is kiderült, hogy nem is tartalmazza azt a védelmet, mint amit róla leírtak. Így belegondoltam, hogy a többi termékük is ki tudja mit tartalmaz.
2023. ápr. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ember megbántott, az összes többi is meg fog? Ugyanaz. Egyetlen termék alapján ne általánosíts több száz márkát. Ha mindenképpen koreait szeretnél, nézz utána annak a márkának és terméknek, amit kinéztél magadnak. De egyébként az unióban nagyon durva előírásoknak kell megfelelnie minden kozmetikumnak, tehát amit normális helyről veszel meg, azt nyugodtan használhatod.


Viszont a leírásodból nem derül ki semmi konkrétum, hogy ez a védelem mégis mit takar? 50-es faktor volt ráírva és csak 30-as volt benne? Vagy aki használta nem tudja, hogy mennyi az a mennyiség, amennyinél megvan ez a hatás? Mert ugye fényvédőből nem egy borsószemnyit kell felkenni, mert az olyan, mintha fel se lenne kenve.

2023. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Purito fényvédőről derült ki, hogy az 50-es fényvédelme helyett csak 20-as volt.
2023. ápr. 21. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak az itteni tesztek, hogy ezek mind kiderüljenek. Nyilván ezt jelezték a gyártónak némi büntetéssel megspékelve, így biztos, hogy a később kikerülő termékeinél nem fognak ilyen hibát elkövetni.
2023. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket. Purito fényvédőnél is írták sokan, hogy a bőrük nem égett meg soha, amikor használták a fényvédőt. Nyilván ennek ellenére nem volt szép dolog, hogy hazudtak róla. De én úgy vagyok vele, hogy ha látom az eredményét, akkor használom, ha pedig nem, akkor nem veszem meg többé.

Az egyetlen, aminél nem lehet előre ezt tudni, azok az anti aging termékek.

Még egy termékről tudom, hogy azt sugallták, hogy orvosi ginseng van benne, de kiderült, hogy olyan ginsenget tartalmaz, aminek a hatékonységa tudományosan nem lett tesztelve (vagy valami ilyesmi), de én szeretem használni, nekem bevált. Én erre hagyatkozom.

2023. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!