Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó és drága fényvédő...

Olcsó és drága fényvédő között van különbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni fényvédőt használni, de kiválasztásával bajban vagyok. Nézegettem ismertebb, márkásabb fényvédőket, de őszinténszólva nem szívesen adnék ki 50ml-ért 7-8 ezer forintokat, ráadásul úgy, hogy a terméket bőven kell használni, hogy annak valami hatása is legyen.


Találtam Dm-ben, Rossmann-ban is fényvédőket, pénzárcabarát áron, egész nagy kiszerelésben (200ml).


A kérdésem annyi lenne, hogy van minőségbeli különbség a drogériás és a márkásabb, gyógyszertári fényvédők között?



2023. ápr. 22. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél olyat, amit a pénztárcádnak megengedhetsz, de most már 50 faktorost
2023. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azok is ugyanúgy hatásosak, a legnagyobb különbség általában az, hogy a drágábbakat kényelmesebb használni, nem hagynak fehéres réteget és nem fénylenek át annyira napközben.
2023. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!