Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó szalicilsav ami bevált?

Olcsó szalicilsav ami bevált?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Kombinált a bőröm* 23l
2023. ápr. 23. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Én most ezt használom és eddig meglepően jó, pedig próbáltam már drágábbakat is. De nagyon egyéni amúgy, hogy kinek melyiket szereti jobban a bőre, nem biztos, hogy neked is ez lesz a tökéletes. The Ordinary vagy Revox is jó választás lehet, azok is az olcsóbbak közé tartoznak.

2023. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, az alapján nem tudsz dönteni, hogy másoknak mi vált be, mert minden bőrnek más lesz jó, mást fog bírni, más fog működni. Én Revoxot használok, egész jó.
2023. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nekem először The Ordinary volt, utána Revoxosat vettem, mindkettővel meg vagyok elégedve, a Revoxot veszem azóta, mert azt nem kell rendelgetni. De a Balea expert cuccnak is megszavaznék egy próbát, olyanom is van, csak azt arcon direkt csak a puklira és a hátamra használom. Teljes arcra nem mindenkinek jön be.
2023. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Ja meg nemrég vettem egy ilyet:

[link]


Ez is meglepően jó, ha épp nincs probléma a bőrömmel, megelőzésképpen kenegetem esténként, az esetlegesen kijönni akaró cuccokat szépen visszafordítja.

2023. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!