Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok száraz, hámló,...

Mit ajánlotok száraz, hámló, ezáltal korpásodó fejbőrre?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok, kb a második trimeszter elején kezdődött a fejbőröm hámlása, emellett a hajam zsírosodása gyakorlatilag megszűnt. Rettentően zavar, hogy az apró, lehámlott bőrdarabok az amúgy sötétbarna hajamon ott ficegnek. Eddig tresammé termékeket használtam, de 1 hete váltottam jobb reményében elseve samponra, ami sajnos nem segített, sőt... nagyon el vagyok keseredve, sosem volt ilyen problémám a hajammal :(

2023. ápr. 28. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elseve nekem pl hazavagta a fejbőrömet. Pattanásos és korpás lett a hajam.


Drogériás viszonylatban a saját márkás med jelzésű samponok szerintem nagyon jók.


Ha belefér a keretbe, akkor érdemes lehet kipróbálni egy uriage ds sampont vagy a vichy dercost.


Extrának glikolsavas hamlasztó(rendelve the ordinary vagy inkey list márka), ha dm-ben tudsz vásárolni, akkor revox).

Hajmosas előtt feleakod kb 15 percre és utána lehet hajat mosni.


A száraz fejbőrre még meg lehet próbálni a hialuronsavas szerumot. Ebből amit dm-ben tudsz venni az a geek&gorgeous márka. Ez hígabb, jobban el lehet oszlatni a hajas fejbőrön.

2023. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!