Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a fényvédő ès...

Mi a különbség a fényvédő ès a naptej között?

Figyelt kérdés
Vèletlenül naptejet rendeltem fènyvèdő helyett. Lehet használni a naptejet is fènyvèdőnek? Vagy mi a különbség?
2023. ápr. 30. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak szinonimák.


Különbség inkabb abban van, hogy pl gyerekeknek szánták, arcra vagy testre. De ez is csak annyivan, hogy a gyereknek szantban fizikai szűrő van csak(elvileg) meg jó zsíros, az arcra való meg könnyű viselet, némelyik egész matt.

2023. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
97%

Sun Protection Factor


Elméletileg ugyanazt tudja mind a kettő, de pl. én a testre való naptejet nem kenném az arcomra... Kényelmetlen, sminkelni se nagyon lehet rá.

2023. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fényvédő általában arcra (is) van és nem csak tejes állagú lehet, van hab, spray, olaj, stb. A naptej meg általában inkább testre van, és folyékony. Minden naptej fényvédő, de nem minden fényvédő naptej.
2023. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 én most vettem sminkes webáruházból (makeup.hu) egy 6 hós kortól használható, de arcra való fényvédőt? Akkor számítsak rá, hogy jó zsíros lesz? Használjam el inkább testre?

Zsíros bőröm van és sminkelni is tervezek a fényvédőre.

2023. máj. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!