Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítő krémet...

Milyen szőrtelenítő krémet ajánlotok férfiaknak?

Figyelt kérdés
Hátamra kéne mert eddig sosem volt szőrös, de most elkezdett és rohadtul zavar.

2023. máj. 4. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Miért pont krém? Az a legmacerásabb.Vegyél egy elektromos testborotvát,azzal eléred,magadnak is meg tudod vele csinálni
2023. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik drogériában találsz. Besétálsz, megnézed milyenek vannak. Teló erő, begépeled a nevét, ha pozitív a vélemények többsége veheted is meg. Előtte is felnézhetsz bármelyik drogéria weblapjára és egyből azt keresed. Nekem mind1. Egyszer én egy Veet nőit használtam. Működött. De drága, nem éri meg. Hátra hamarabb választanám a gyantát vagy epilátort, csak legyen aki megcsinálja ugyebár... viszont legalább tartósabb. Borotva is kb ugyan az mint a krém, de szintúgy igen begörcsöl a karod, mire megcsinálod, bár ha hajlékony vagy simán kivitelezhető (ezt nem tudom).

Azt mondom inkább kérj meg valakit vagy menj pár havonta kozmetikushoz.

2023. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!