Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Lumea vagy Deess IPL?

Philips Lumea vagy Deess IPL?

Figyelt kérdés

Használtam már IPL készüléket, de egy olcsó vacak volt. Foltokban ugyan eltüntette a szőrt, de nem túl eredményesen, ezért gondolkozom, hogy beruházok egy jobb gépre. Viszonylag erős a szőrzetem, ezért fontos lenne a gép erőssége. A bőröm fehér, szőröm pedig fekete-sötét barna (de annyira, hogy közelebb áll a feketéhez).

A Philips gépeknél azt találtam, hogy kb 5-6.5 J/cm2, míg a Deess gépeinél 13 J/cm2 a leadott energia. Nem tudom mennyire hiteles adatok, valóban kb 2x erősebb-e az utóbbi.

Philipset mint márkát ismerem, eddig nem nagyon csalódtam benne, utóbbit meg egyáltalán nem, kivéve most és vélemények is pozitívnak tűnnek. De én annyira márkahű nem vagyok, ha jobb valami, azt választom. Csak ismételten pénzt egy rosszra nem szeretnék kiadni, pontosabban kidobni. Szalonos megoldásokat pedig sokallom, valamint szívesebben villogtatnék itthon.

Nem tudom van-e olyan aki esetleg mindkettőt használta, de ha csak az egyiket, arról alkotott vélemény is sokat segítene.



2023. máj. 7. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Lumea
Deess
Egyikkel sem nyúl az ember mellé
Valami más (leírom)
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a deessről tudok írni.

Tavaly nyáron vettem.

Az első 3 hónapban hetente villogtattam, utána 2 hetente.

Aztán növeltem a villantasokat úgy, hogy egy területet 5x villantok le egymás után.

Így 9-10 hónappal később a honaljamon minimális a változás, a lábamon jobban látom, hogy kevesebb szőr nő vissza, de ami visszanő, az is lassabban. Pl 28 napja volt az utolsó villogtatas és tegnap borotvalkoztam. A hossz, amire megnott, az korábban 2 hét alatt jött kb össze max.


Egyébként meg a szorbenovesek jelentősen javultak. Igazából már ezért megerte.

2023. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennek alapján akkor a 13 J/cm2 nem hangzik valósnak vagy kicsit trükkösen van számolva. Mert a Lumea esetén is jók a vélemények.

Most ha veszek 1 gépet, akkor nem egymás után akarom 5x villantani 1 helyen (bár technológiából adódóan nem tudom van-e értelme így használni), hogy kb 1 év múlva TALÁN ritkulást lássak. Nem várom még azt sem el, hogy teljes szőrtelenség legyen, de legalább amit a gyártó ígér +-10%, rossz esetben is 20% legyen már meg.

Most megértem, hogy kell neki idő, pár hónap, pár teljes kezeléssorozat, de ez rettentően soknak hangzik.

2023. máj. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!