Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oszinte velemeny a Hairburstrol?

Oszinte velemeny a Hairburstrol?

Figyelt kérdés
Lattam mar rola videokat, de mind szponzoralt. Tenyleg annyira megeri? Mert hat szerintem eleg huzos az ara, de megeri? Tenyleg olyan jo mint ahogy mondjak?

2023. máj. 8. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem ezt a márkát, de használtam már többféle hajvitamint, és én megmondom őszintén, hogy nem láttam semmi változást. Nekem az olajos hajpakolás vált be, főleg mert mióta elkerültem a 30-at a hajam elkezdett rossz irányba változni, így sokkal több figyelmet kell fordítanom rá, mint a 20-as éveimben.


De, hogy konkretizáljam a változást: huszonévesen a hajam szögegyenesre száradt, hajvasalót csak a felső rétegen használtam és csak amiatt, hogy jobb legyen a hajam esése. Nagyon dús volt, erős, egészséges, selymes tapintású - ma már ennek az ellenkezője: habár szép fényes, de durvább a tapintása, néhány tincs hullámos, szárítás után pedig tipikus pulikutya-effektus van (egyébként jelenleg hátközépig ér a hajam).

2023. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!