Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehéres-szőke hajat szeretnék...

Fehéres-szőke hajat szeretnék otthon festeni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az alap hajszínem is sötétszőke, ezt nemrég palette hajfestékkel ilyen sárgás szőkére festettem. Először meleg árnyalatú szőkét akartam, de mostmár inkább szeretnék egy hidegebb/platinásabb árnyalatot.


Mire számítsak, ha most simán felkenek egy tartós hamvasszőke hajfestéket? Be fogja fogni, fehéresebb lesz?

Milyen termékeket ajánlanátok? (Festék, sampon, bármi) konkrét termékek érdekelnek.


Szerintetek a mostani meleg sárgás szőkéhez passzolna, ha csak a hajam allja lenne fehéres szőke, vagy inkább az egész legyen olyan árnyalatú?


Mindenféle otthoni hajfestős tapasztalat és tipp érdekelne. Fodrászhoz nem fogok elmenni.



2023. máj. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne pedig egy fodrászra bízni mert ő minőségi termékekkel dolgozik. A bolti festékek nem azok és ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy milyenre fogja be, hiszen ez teljesen hajfüggő.

De ha befested nem valószínű, hogy világosít rajt, max valamennyire semlegesíti a sárga pigmenteket.

2023. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha le lett szőkítve akkor lesz sárgás. Arra még kell egy szőke hajfesték is, ha küldesz képet a hajadrol megmondom, hogy otthon megoldható e.

Üdv egy fodrász

2023. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

Palette szőke hajfestéket használtam, ettől lett sárgás szőke, de nem rikítóan sárga.

Esetleg 2. válaszoló, tudnál olyan hamvasszőke hajfestéket ajánlani, ami minőségi? Nekem semmilyen tapasztalatom nincs a különböző termékek/márkák között. Köszi előre is!


(Most az eredeti kérdéstől függetlenül is érdekelne, hogy mik a megbízhatóbb márkák, ami tartós hajfesték és nem roncsolja annyira a hajat)

2023. máj. 9. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérlek küldj képet a hajadrol, addig nem tudok biztosat mondani.

A kepkukdes.hu-ra tudsz ingyen feltölteni, és ide be tudod szúrni a linket kommentben

2023. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!