Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után jó, ha kifacsaro...

Hajmosás után jó, ha kifacsarok minél több vizet a hajamból, vagy inkább az a jobb, ha kicsit vizesen hagyom, hogy magától száradjon? Mi ad jobb (fényesebb, dúsabb, egészségesebb) végeredményt?

Figyelt kérdés
Hajszárítózni egyáltalán nem szeretek. Nem is szoktam. Túl sok idő.

2023. máj. 12. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
A legszebb akkor lesz ha megszárítod.
2023. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a hosszú hajamat pikk-pakk meg tudom szárítani.


Annyi a titok, hogy becsavarom turbánba(én ehhez hajszárítós törölközőt használok, de jó sima törölköző is, a lényeg, hogy puha anyagból készüljön). Ebben benne van legalább 15 percet, de max annyit amíg az esti arcapolasi rutint megcsinalom.

Aztán eloszaritom az egészet és amikor kb félszáraz rétegekre szedem és teljes szaradasig szaritom.

2023. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Megtörölheted törülközővel, amennyire tudod, de utána ne tartsd rajta, mert szárazzá teszi a hajat. Legalábbis ezt írjàk az ilyen témájú cikkekben.
2023. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez fura, miért szárítaná ki?

Szerintem facsard ki, ne csöpögtesd össze-vissza, másrészt akkor naggyon lassan száradna, én is így szoktam csinálni, és mindenki dicséri a hajam

2023. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as akárhol is olvastad ezt, hülyeség. Kérdező: kézzel facsard ki belőle a vizet, majd tekert turbánba mint ahogy valaki írta is, hagyd úgy legalább 15-20 percig majd hajszárítóval szárítsd meg (persze a legalacsonyabb fokozaton), mert így kíméled a legjobban. A vizes haj nagyon sérülékeny, ezért nem ajánlott úgy aludni vagy levegőn megszárítani. Tehát az a lényeg, hogy mielőbb megszárítsd akár szereted akár nem. És először mindig a hajtő és fej, majd a hajhossz.
2023. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb, ha leborotválod inkább.
2023. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!