Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfesték valóban tönkre...

A hajfesték valóban tönkre teszi a hajat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Bármennyire is "hajbarátnak" reklámozzak, tönkreteszi! Töredezni, hullani fog, fénytelen, sprőd lesz...
2010. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*reklámozzák (nem reklámozzak)
2010. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen...roncsolja az állagát a fényt stb....
2010. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és egy idő után nem győzöd majd folyamatosan vágatni, mert olyan lesz a vége, mint a cirokseprű...
2010. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12éves korom óta festem a hajam szinte már volt a szivárvány összes szine a fejemen, de érdekes módon ugyanolyan zsiros a hajam, mint amilyen mindig is volt. Hiába van szőkitve, szinezve festve, semmi sem látszik meg rajta.

Amugy meg használj hajbalzsamot és nemlesz szálkás a hajad. :)

17L

2010. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éve festetem a hajam, nekem semmi baja, hetente 2x teszek rá pakolást meg balzsamot+kímélő samponnal mosom és szép fényes puha. Havonta járok fodrászhoz levágatni a végét. Szerintem nem attól függ hogy festett-e vagy sem, hanem hogy hogyan ápolod a hajad, egy olyannak, aki nem festi a haját is ugyanúgy lehet sprőd, szálkás.
2010. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is egy-másfél éve festem a hajam és semmi baja. Annyira hullik, mint festés előtt. Nem is szárítja ki, most pont jó az 'állaga'. Mosás után selymes és puha, és nem kell 2 naponta mosnom. Én nem érzékelem káros hatását.

20L

2010. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:((( Mázlisták! Nekem nagyon hullott, és kenhettem rá bármit, nem lett jobb...
2010. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!