Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszok! Ki mennyire kopasz...

Kopaszok! Ki mennyire kopasz valójában?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Géppel letolt, nem teljesen nullás (nő vagyok)
Géppel letolt, nem teljesen nullás (férfi vagyok)
Géppel letolt, teljesen nullás (nő vagyok)
Géppel letolt, teljesen nullás (férfi vagyok)
Simára borotvált (nő vagyok)
Simára borotvált (férfi vagyok)
Egyáltalán nincs hajam (nő vagyok)
Egyáltalán nincs hajam (férfi vagyok)
Bármi egyéb (kommentben leírom)
23 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki kopasz lett, mért döntött így mért jobb kopaszon? Nekem személy szerint géppel pár mm van nyírva.
2023. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert viszket a fejem mikor elkezd nőni a hajam, illetve elől elkezdtem kopaszodni. Aztán úgy voltam vele, hogy letolatom:) de jól áll, meg szeretem is:) kényelmes
2023. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tolod le csak géppel kopaszra vagy le is borotválod?
2023. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok gépelt, mert szabadságot ad, de még nem kopasz. Nő vagyok.
2023. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom haja 5 mm-esre van nyírva, én nyírom neki minden héten, és be is festem neki. Mindig másmilyen színűre festem neki. Volt már szőke, barna, fekete, vörös, rózsaszín, kék, zöld, lila, sárga és fehér is. Mostanában úgy csinálom neki, hogy a balfele másmilyen színű, mint a jobbfele. 4 napja nyírtam és festettem be neki utoljára, most a balfele kék, a jobbfele rózsaszín.

Szerelmünk elején nyírtam le neki először. Akkor még hátközépig érőnél is hosszabb volt a haja, és nem volt festve. Én szerettem volna, hogy nagyon rövidre lenyírjuk a haját, és felvetettem neki az ötletet. Meglepett, de rögtön belement. Azóta sem volt hosszabb a haja.

2023. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

A barátnőmnek teljesen kopaszra le van borotválva a feje, én borotválom neki. Amikor összejöttünk, akkor a válla alá ért a haja, és platinaszőkére volt festve.

Én mondtam neki, hogy tetszene, ha kopaszra borotválnánk a fejét, és belement.

Először csak baloldalt nyírtam fel a haját 3 mm-esre, pár napra rá jobboldalt is, majd néhány nappal később hátul is, és már csak felül volt hosszú haja. Aztán pár nap után felül is letoltam neki, és akkor már az egész haja 3 mm-es volt. Nem sokkal később lenyírtam nullásra neki, majd a gépelés után le is borotváltam a fejét.

Hetente 2-3-szor borotválom a barátnőm fejét.

2023. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok.

Fél centisre szoktam nyírni magamnak a hajamat, és rózsaszínre be szoktam festeni.

De gondolkozom azon, hogy kipróbálom, hogy simára borotválom a fejemet. Szerinted kipróbáljam?

2023. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7-es szeretsz tüsi lenni?
2023. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
7es szerintem ne gondolkozz rajta próbáld ki nyírd le kopaszra utána meg pedig borotváld le
2023. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Megtörtént 4 napja a borotválás, tegnap pedig újra leborotváltam a fejemet. Annyira jó érzés kopasznak lenni, hogy szavakba sem tudom önteni. Érzem a levegőt a fejbőrömön, meg tudom érinteni a fejbőrömet, és sampon sem kell, csak tusfürdővel bekenem és leöblítem. Eszem ágában sincs visszanöveszteni.

8-as: Szerettem tüsinek lenni, de most teljesen kopasznak lenni még jobb. Te szeretsz tüsinek lenni? A kopaszságon gondolkozol?

2023. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!