Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fényvédő van az arcomon le...

Ha fényvédő van az arcomon le tudok barnulni?

Figyelt kérdés

Eddig még nem használtam fényvédőt, de már többen is mondták, hogy mennyire fontos még télen is. Ezért úgy gondoltam beszerzek egyet.

Azonban felvetődött bennem a kérdés, hogy így le tud e barnulni az arcom... Ha fényvédő van rajta. Nyilván nem emiatt nem fogok venni, de szeretem ha nyáron egy kicsit lebarnul az arcom is meg piroskasabb lesz. Lehet, hogy hülye kérdés de tényleg érdekelne.


Ui.: Ha valakinek van valamilyen fényvédője ami bevált már, akkor az is érdekelne. :)



2023. máj. 18. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kicsit lassabban, de biztonságosabban, mintha nem lenne fényvédő rajtad.
2023. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es is írta, fogsz barnulni de sok mindentől megvédi a bőrt. Piros bőr alatt mit értesz?

Fényvédő attól függ milyet szeretnél, fizikait, kémiait vagy kevert szűrőst? Milyen kivitelben? Krém, fluid, stift, spray? Van-e valami allergiád, amit kerülni kell? Nincs olyan, amire azt lehet mondani, hogy ezt próbáld ki mert biztosan jó lesz neked mert ezt előre senki nem fogja tudni. Én is próbáltam már olyat, amit mindenki istenített, hogy az egyik legjobb, nekem viszont be se szívta a bőröm, fehér réteget hagyott és még pergett is le. Most már 50 faktorosat keress, kezdheted akár a Revoxszal, Garnierrel, Altruisttal, BoJ-al, amelyik szimpatikus.

2023. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2es:

-A piroskás bőr alatt azt értettem, hogy nyáron így kiszokott pirosodni az arc, mintha pirosító lenne az arcon, csak kicsit erőteljesebb. De gondolom a fényvédő használata közben nem lesz ilyen, de nem baj.


-A kérdés írásakor, még nem igazán gondoltam át pontosan milyen fényvédőt szeretnék. De elkezdtem utána olvasni és szerintem kémiat veszek majd.


-Állagra a fluid vagy a krém lenne a legjobb.


-Allergiám nincsen.


Altruistot fogom talán először kipróbálni. Olvastam negatívat és pozitívat is, de maximum elhasználom testre.Ha nem jön be a Garnier lesz a következő.

2023. máj. 19. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a kipirosodást, hogy leégésre érted vagy arra, hogy a melegtől kipirul az arcod. De ha a leégésre gondolsz az nem egészséges, ezt mindenképpen kerüld el és használj inkább pirosítót (ezt minden esetben a fényvédő fölé).
2023. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm a választ!

2023. máj. 20. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2023. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!