Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok használnak hővédőt...

A fodrászok használnak hővédőt szárításkor?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 20:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia. Igen. Általában spray formájában, legalábbis akihez én járok használ! :)
2023. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem mind1ik. de akik tenyleg törödnek a hajaddal azok igen. szoval attol is függ hova mesz es gyakran jarsz e - ismered e. de mindig rakerdezhetsz es kerheted. ha nincsen neki akkor tudod rossz helyen vagy
2023. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. máj. 19. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A "hővédő" spray alkoholos vízpermetet jelent, ez van a flakonban a hajtógázon kívül. Remélem értitek az ellentmondást: benedvesíti az amúgyis nedves hajat, aztán addig fújja a hajszárítóval, amíg száraz nem lesz.

Az egésznek semmi értelme. Ja de, van aki megveszi a spray-t.

Sokkal többet ér az, ha csakis a szükséges mértékben és kis hőfokon szárítja a hajad.

2023. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor 4es, ne járjak fodrászhoz? Mert ők 1 milliméter távolságból száritják a hajat, ami engem kicsit zavar, mert egyébként is töredezett a hajam, és száraz. Viszont ha nem vágatom rendszeresen, akkor ilyen is marad. Szóval mi a megoldás?
2023. máj. 19. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ööö, megmondod neki hogyan szárítsa a hajad?

Csak én vagyok ennyire extrém, hogy rászólok a csajra, ha valamit nem úgy csinál, ahogy én szeretném?

2023. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak, ne szárítsa be? Múltkor már azon is megsértődtek, hogy nem akartam megmosatni, csak szárazon kértem a hajvágást, mert nagyon hullik épp a hajam és nem szeretem ilyenkor ha mossák. A harmadik fodrász vállalt csak el, a másik kettő nem volt hajlandó így levágni. Ha mosatom is, és megkérem, hogy nem úgy szárítsa, kiszaladnak a világból.
2023. máj. 20. 16:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek, hogy az ő weboldalukon szerepel, hogy vágnak hajat szárazon:D direkt emiatt mentem hozzájuk. Majd ott közlik, hogy ők úgy nem vágják le.. hihetetlen.
2023. máj. 20. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!