Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszonéves csajok Ti milyen...

Huszonéves csajok Ti milyen kozmetikumokat használtok napi szinten? Milyen gyakran csináltok szépségnapot? 21/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát rám már mondták hogy túl igényes vagyok de szépségápolás téren ez a napirendem:

-reggel zuhany hidratáló tusfürdővel, utána arctisztítás, tonik,arckrém,szemkörnyékápoló) utána testápoló, dezodor, combokra feszesítő,narancsbőrt megelőző gél. mielőtt zoknit húznék bekenem hidratáló lábkrémmel a lábam.

-napközben ha kiszárad a szám szőlőzsír, és időnként bekenem kézkrémmel a kezem, ha nincs rajtam sok smink és hideg idő van az arcomat is krémezem napközben

-este a szokásos fürdős rituálé majd lefekvés előtt vastagon bekenem a lábam,kezem,könyököm,dérdem és a szám krémmel, hajvégeket hajvégápolóval

-hajamat 2-3 naponta mosom(sampon-balzsam-bolti pakolás) utána balzsam spray,hajvégápoló. hagyom levegőn megszáradni. hétvégente ricinusolajos hajpakolás.

--bőr és arcradír hetente 2x ezek után arcpakolás.

-kozmetikushoz járok 2-3 havonta(sok ápolásnak köszönhetően nincs semmi bőrproblémám) pedikűr,manikúr havonta

-hétvégn szoktam úgymond szépségnapot tartani amikor befekszem a kádba és relaxálok arcés hajpakolással.

vannak egyéb extra sos szépségápolási fortyéllyom amit csak ritkán alkalmazok:P

kb ennyi lenne

2010. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente egyszer Placentás hajpakolást rakok mézzel keverve a hajamra kb 40percre,egy héten egyszer holttengeri ásványos pakolás az arcomra,minden nap hidratáló krém.

Minden nap sminkelem magam,szempillaspirál,tus,kőpúder,pirosító,valami halvány rúzs vagy szőlőzsír.

Rexona deo és a Rossmanban kapható Mel Merioból a rózsaszín.(Mert tartós az illata)

2naponta borotválom mgam,ritkán gyanta is szóba jöhet.

Hajfestés havonta egyszer.

Hajmosás után a hajvégekre hajvégápoló.

Természetesen fogmosás naponta többször.

A bőröm nekem sem problémás,havi egyszer esetleg gőzölök és elintézem a miteszereket.

Hát most kb ennyi jutott eszembe...

2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és naponta minimum 50gugolás és ugyanennyi felülés...ha ez hozzátartozik.
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük a reggelt:)

letusolok hidratáló tusfürdővel, hetente egyszer test radír is, az arcomat reggelente vagy arctisztító zselével mosom le vagy arc tejjel utána tonik, hidratáló krém, szemkörnyék ápoló, az egész testemet bekenem testápolóval, általában a napi sminkem az szempilla spirál+ rúzs vagy szájfény, kézkrém de ezt napközben is használom, de nyáron nem :)

este:

tusolás, testápoló, arcomat szintén letisztítom és éjszakai hidratáló krém, szemkörnyék ápoló, az ajkaimra pedig ajak balzsam


Hajamat:

2-3 naponta mosok hajat, vagy balzsamot teszek rá vagy placentás pakolást vagy olyan balzsamot amit nem kell kimosni, levegőn megszárad utána hajvégápoló


Amit minden héten szoktam:

arcradírozás, pakolás mikor milyet vagy mire van szüksége a bőrömnek, relaxálás egy jó meleg fürdő fürdősóval, és ilyenkor szoktam a hajamra is pakolást tenni amit rajta hagyok kb. 1 órán át!


Kb ennyi :)

2010. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MI az a placentás hajpakolás???


Nekem érzékeny a bőröm, ezért csak minimális kozmetikumot használok. Bio szappannal zuhanyozok, és samponnak is igyekszem olyat választani, amiben kevés mesterséges anyag van (most Alverdét használok). Fürdés után hidratáló krém. Napközben hideg időben ajakápoló, smink csak nagyon ritkán. Ennyi.

2010. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2010. okt. 12. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!