Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerelni szeretném a hajam,...

Dauerelni szeretném a hajam, de kíváncsi vagyok tapasztalatokra, kinek milyen élménye volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eléggé megnőtt már a hajam és gondolkozok, hogy az egészet bedauerltetem. Volt egy kis problémám hajhullás terén, de ez már a múlt, ugyanis egy gyógyszer segítségével teljesen megállítottam a hullást. Nagyon szeretem, hogy hosszabb a hajam az eddiginél, de amint fül alá nőtt elvesztettem az eredeti göndörségemet/hullámosságomat a fejtetőn (oldalt és hátul maradt). Ha bevizezem kicsit rászárítok vissza jön, de ideig óráig, valószínű túl nehéz már a hajam ezért lelapul.

Valamint a dauerelt hajat lehet e olajozni? Milyen sűrűn lehet mosni, hogy minél tovább tartson a hatása, és tapasztalataitok szerint meddig tartott nektek?



2023. máj. 20. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A dajervíztől is hullhat a haj, vagy ritkulhat. Vékonyszálú hajat vagy nem elég dúsat én nem dajeroltatnék.
2023. máj. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia. Nekem pár éve dauerolva van.

Először 2014-ben, akkor nem volt túl ügyes a fodrászom és csak addig volt göndör amíg hajmosás után vizes volt, száradás után kiegyenesedett, viszont imádtam mert nem zsírosodott a fejbőröm egyáltalán. Ez tartott egy évig.

Gondoltam megint elmegyek egy másik fodrászhoz, ebből a zsírosodás miatti okból, még ha nem is lesz göndör….

De ő már ügyes volt és gyönyörű fürtöket kaptam.

A dauer nyilván szárítja a hajat (emiatt nem zsírosodik úgy) illetve töri, kiszívja a tápanyagokat. Én vettem joicu hajszerkezet javító kezelést itthonra, illetve 3 havonta megyek melegollós hajvágásra, így elég gyönyörű fényes és dús a hajam. Illetve most akarok venni selyem párnahuzatot…Ezeket ajánlom ha esetleg rászánod magad. A hajhullásra pedig annyit mondok hogy igen, jobban hullik de vannak hajhullás elleni tonikok, meg említetted a gyógyszert ami megszüntette, lehet elkezdeném szedni dauerolás előtt egy héttel és akkor szedném 1-2 hónapig.

2023. máj. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hol csinálták meg jól, valamint a rossz helyet is, hogy nehogy oda menjek. :D
2023. máj. 21. 12:24
 4/5 anonim válasza:
Gyöngyösön mindkettőt 😀 Valószínű nem itt laksz
2023. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam, nagyon gáz módon nézett ki rajtam... nullásgép lett a vége. 28N
2023. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!