Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom ki szedni a...

Hogyan tudom ki szedni a ricinus olajat a hajamból?

Figyelt kérdés
Régebben is használtam már és 2-3mosás után mindig kijött,most ujra el kezdtem multhéten be kentem a tövét hagytam rajta fél órát aztán 2mosás után ki jött. Most 3 napja be kentem 2órát hagytam rajta aztán 2szer samponoztam, ahogy kezdett megszáradni éreztem,hogy nem olyan mint amilyen szokott lenni, és ha hozzá értem a fejem tetejére a hajam rá ragadt a kezemre,nem törődtem vele megmostam megint viszont utána 3szor samponoztam már nem vártam meg amég megszáradt elaludtam. Reggel fel keltem megszárítottam gyorsan mert siettem suliba de ugyan olyan volt tapadt ugyan ugy,ahogy fésültem úgy maradt mintha zsíros lenne,felkötöttem aztán el mentem suliba. Délután mikor haza értem már nem mostam meg mert nagyon fáradt voltam. Ma hajat festettem (feketére) aztán megmostam megint 3szor samponoztam de a vége ugyan az volt. Aztán az utolsó ötletem az volt hogy mosogató szerrel megmosom hátha fel oldja, öntöttem rá ecetet is viszont a végeredmény ugyan az. Próbáltam utána nézni de semmit nem találtam róla. + nem kevertem semmivel az olajat a végén balzsamoztam, mikor rajta volt a ricinus olaj meleg törölközőt csavartam a hajamra.

2023. máj. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ricinus olajat, vagy bármilyen olajat használsz a hajadra, hajmosás előtt NE nedvesíts meg a hajad. Tehát a száraz hajadra öntsd rá a kissé felhígított sampont, majd masszírozd át a fejbőrőd és hajad, majd még egyszer ismételd. Sose marad majd zsíros utána. Most is mosd meg így a hajad hogy ne vizezd át előtte, le fog jönni róla az olaj.
2023. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Nullásgéppel, borotvával.
2023. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es is írja, bármilyen olajat használsz, azt mindig száraz hajra vidd fel. Az egyébként furcsa, hogy ennyi samponozástól sem jött ki a hajadból. Én kókuszolajat használok, sose volt vele ilyen gondom.
2023. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!