Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Helia-D webáruházban a...

A Helia-D webáruházban a "Márkáink" menüpont alatt más márka is található. Ezeket a Helia-D gyártja vagy felvásárolta, vagy ő is forgalmazza ezeket a más márkákat?

Figyelt kérdés
Ha utóbbi, akkor én teljesen lelombozódtam ettől. Valahogy nem illik az image-be, hogy idegen márkákat forgalmaz a saját márkájú weboldala alatt. Nekem ez tök furi, igazából negatív érzések kavarognak emiatt bennem.

2023. máj. 29. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Geek&Gorgeoushöz annyi köze van, hogy ők az alapítók Rácz Judittal. Az Officina szintén az ő márkájuk. A többit forgalmazzák, de ezek le is vannak írva a webshopon.
2023. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából csak magát a marketinget furcsállom, hogy van egy márka: Helia-D, ami egy név és ami egy jó név Magyarországon, de ennek ellenére mást is forgalmaz a saját nevén futó webáruházában. Valahogy nem áll össze a kép nekem és olyan márkaromboló az egész. Igazából csak kíváncsi voltam arra, hogy másnak mi a véleménye erről a marketingről.
2023. máj. 29. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom többféle terméket szerettek volna forgalmazni, de nekik nincs kapacitásuk/lehetőségük/tudásuk hozzá, így inkább ismert márkákat vettek fel a termékpalettára.
2023. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!