Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen tartása a hajamnak ha gondorítem?

Figyelt kérdés
Hajvasalóval göndörítem általában mert úgy marad meg benne legjobban a hullám és a hátam közepéig ér a hajam de olyan lapos mindig, hogy nagyon csúnya. Ha egyenes még nem olyan zavaró de így nem tudom mit csináljak már vele. Hiába kenem hajhabbal, fújok rá egy fél doboz hajlakkot, tupirozgatom, annyit ér mint halottnak a csók kb. Nem tudom már egyszerűen mit csinálok ennyire rosszul..
2023. jún. 8. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha a tupír és a hajlakk sem segít, akkor nem tudom. Hajtőemelő por? Szerintem túl nehéz a hajad azért lapul le. Esetleg becsavarhatod a fejed tetején, vagy úgy szárítsd be, majd azután tupírozd meg és lakkozd be.
2023. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a hajad. Tapasztalataim szerint igazán semmi nem segít
2023. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg áttenni máshová a választékot amikor göndöríted. Hátha segít egy kis volument nyerni..Valamint kis tincseket vegyél egyenként és úgy göndörits.
2023. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!