Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek melyik hővédő hajformázó...

Kinek melyik hővédő hajformázó vált be eddig?

Figyelt kérdés

Vastagszálú dús hajam van, ami kb a hátam közepéig ér. Alapból egyenes, ezért kúpvassal göndörítem be. Előtte egy Balea hővédő hajformázót fújok rá és úgy göndörítem, majd ha kész az egész az ujjaimmal átfésülöm hogy ne legyen annyira bari göndör és a végén extra erős Wellaflex hajlakkal rögzítem.

De nem sokáig tartja meg ezt a hullámosságot. Nyilván nem lesz teljesen egyenes, de sokat dob a hullámból, pedig kicsi tincsenként sütögetem.


Van valakinek valami bevált praktika vagy termék amivel az ilyen fajta haj kicsit tovább tartaná a formát?


2023. jún. 10. 12:29
 1/1 Cubina ***** válasza:

Vastag szálú, dús és hosszú hajad van, ezért nem tudsz túl sokat tenni azért, hogy tartósan megmaradjon a hullám, lehúzza a súly is. Talán annyit, hogy nem fésülöd át az ujjaiddal, hanem hagyod nagyon göndören, mivel úgyse fog sokáig bodri maradni. Azt is megpróbálhatod, hogy alvás előtt felcsavarod a loknikat az ujjadra, aztán letűzöd a fejed tetején hullámcsatokkal éjszakára és úgy rögzíted még a lakkal is. Picit lehet ritkíttatni a hajadon, hogy ne legyen akkora súlya.


Nálam fordÍtva van, hiába húzom ki, szárítom, száríttatom egyenesre az alapból bodri hajamat, 5 perc múlva begöndörödik, ezért már nem is kínlódom vele, hagyom úgy, ahogy van. Pedig nagyon szeretném, ha szép egyenes szálú hajam lenne, az mindig ápoltnak hat, nem úgy, mint én, úgy nézek ki mindig, mintha konnektorba nyúltam volna. :D

2023. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!