Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan sampon,ami nem...

Angelnika123 kérdése:

Létezik olyan sampon,ami nem szàrít nem zsirosit és egy kis tartàst ad a hajnak?

Figyelt kérdés

Festett,vekonyszàlú,kevés,vàlig érő hajam van.

Persze tudom hogy mindenkinek más válik be, és rengeteg ilyen kérdés van de hátha van valami olyan sampon ami tényleg beválhat . Köszönöm szépen a válaszokat.



2023. jún. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A sampon csak tisztít. Nem ad tartást a hajnak.

Sajnos próbálkozni kell, hogy mi válik be. Én pl nagyon szeretem az uriage ds sampont. Sokáig elég is. Ha nem a fejbőröd száraz, hanem a hajvégek, arra meg pakolás, kondicionáló és hajolaj kell.


A tartásra meg ki lehet próbálni ilyen hajtő emelő port.

2023. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én azt vettem észre hogy sampon és sampon között is van különbség vékonyszálú hajra azért nem szoktam venni sampont mert nagyon kiszárítja a hajamat,balzsam ellenére is,ezért egy egyszerű sampont keresek ami tisztít de nem szárít és kibírom fésülni a hajam . Nem bánom ha nem ad tartást neki csak ne szárítsa tovább a hajam.
2023. jún. 13. 12:45
 3/3 anonim válasza:

Nekem is vékonyszálú hajam van, viszont sok hajszálam van. Anno fodrászom ajánlotta a 100 forintos boltban kapható 1 literes kamillás sampont, ami egyszerűen bevált. Nem szárít, bár nekem inkább a zsírosodással volt problémám, de ez a sampon megoldotta.


Ha pedig tartást szeretnék a hajamnak, akkor volumennövelőt használok, de abból is az olcsóbbikat. Plusz teszek a hajam végére egy kis hajbalzsamot, hogy könnyen ki tudjam fésülni.

2023. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!