Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki ez a haj?

Szerintetek jól néz ki ez a haj?

Figyelt kérdés

Szóval,hogy felül be van kreppelve alul pedig vasalt és copf-ban : [link]

Egyébként divat most a kreppelt haj?

Ilyen pl: [link]

És ezek fonással vagy kreppelő géppel vannak elkészítve?(Van kreppelőm, és kíváncsi vagyok h lenne jobb)

Előre is köszi!:)


2010. okt. 11. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha éppen divat, de neked nem állna jól, akkor is kreppelnéd? Egyébként szerintem tönkrevágná a hajad:| Rosszabb, mint a hajvasalás:/ Buliba elmegy, amúgy nem nagy durranás az eredetileg göndör hajhoz képest.
2010. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem géppel van készítve, és nekem személy szerint nagyon tetszik (meg a pasimnak is:)

De csak csak ritkán, mert törik tőle a haj, meg a kreppelő hője sem tesz neki jót...

az meg hogy divat-e, manapság mi nem az? :D

2010. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nem nagyon szoktam "kreppelgetni" a hajam,csak kipróbálnám így is:P

Csak kíváncsi voltam a véleményekre:)

2010. okt. 11. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a második csinibb és érdekesebb.
2010. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LDL válasza:
Az első nagyon is szexi főleg annak aki a képen van. A második olyan AFRO-s nem hiszem h igy kiengedve de mégis bekreppelve jól nézne e ki de probáld ki:)
2010. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. okt. 11. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

hasonlo eredményt érsz el azzal is ha befonod hajmosás után.

csak még természetesebb hatása lesz, és egyáltalán nem töri a hajam.


mikor nincs kedvem vasalgatni befonom előző este és nagyon szép. teszel rá még egy kis hajhabot és áhh:)

2010. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!