Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze lehet keverni 2 különböz...

Össze lehet keverni 2 különböző hajfestéket ?

Figyelt kérdés
Vettem egy loreal casting creme gloss black cherry festéket, vagyis nem is festék hanem egy erős színező. Miután hazajöttem ugrott be hogy egy doboz nem lesz elég a hosszú hajamra és gondoltam nem veszek ugyanilyet, mert nincs is a közeli boltokban illetve drága is. A Syoss mahogany brown festékére gondoltam. Összekeverhetem ezt a 2 festéket lehet belőle baj?

#hajfestés #hajfesték #színező #Loreal black cherry #Syoss mahogany brown
2023. jún. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonos tipusuakat lehet keverni.

Színezőt szinezovel, festéket festekkel.


Sok esetben jobb, ha egy markan belül kevered csak.

2023. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baj maximum annyi lesz, hogy ocsmány színe lesz a hajadnak, mivel nem tudni, hogy reagál egymással a 2 festék
2023. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor egyszer a kolleganőm jelent meg nem a megszokott hajszínével, hanem valami olyasmi történhetett vele amire te készülsz, megkérdeztem tőle:

- Borzasztó, hogy mit művelt veled a fodrászod! Remélem kikapartad a szemét!

Mire pirulva azt válaszolta, hogy ő maga művelte ezt a hajával...

2023. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor inkább nem kísérletezek :)
2023. jún. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!