Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb dm-es önbarnító?

Melyik a legjobb dm-es önbarnító?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fehér és érzékeny bőröm van, a napon állandóan leégek kivétel nélkül, ha kb egy órát vagyok csak a napon, nem tudok úgy barnulni, hogy ne égjek le, ami utána napokig rettenetes fájdalommal jár. Sok helyen láttam, hogy veszik ezeket az önbarnító termékeket, és szép barna lesz a bőr akár napozás nélkül. Természetesen nincs szebb a tiszta nap barnított bőrnél, de nekem sosem megy, hogy szépen lebarnuljak a napon nyáron, pedig annyiszor megpróbáltam. Jól bekentem magam magas faktorú naptejjel, próbáltam kisebb időközönként napra menni, hátha nem égek le, de igazából hiábavaló volt a próbálkozásom. Szoláriumba nem szeretnék menni, úgy tudom az nagyon káros, bár nem értek hozzá, ezt is csak másoktól tudom.

Tehát szeretnék ezekkel a barnító termékekkel megpróbálkozni, aki esetleg használ(t) már ilyet, melyik válik be? Ha utána megfürdök, nem kopik le? Az ágyneműt nem kenem össze? Arcra is lehet használni ezeket? Illetve kesztyűvel érdemes ezeket eldolgozni? A közelemben csak dm és Rossmann van, szóval inkább azok az önbarnító termékek érdekelnének, amik ezekben az üzletekben megtalálhatóak.

Előre is köszönöm, aki tud nekem segíteni. 😇



2023. jún. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Egyél inkább nyers sárgarépát olíva olajjal, vagy vegyél bioboltban sárgarépa levet. A karotin nagyon fontos és segít a barnulásban és hogy ne égj le. Sokkal olcsóbb és egészségesebb, mint a kemikáliás egészségtelen önbarnító. Saját tapasztalatot írtam le.
2023. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Hálistennek már nem divat brutális barnánank lenni, a természetes a nyerő. Gyönyörű a hófehér bőr, szerintem ne kend magad ezekkel a vackokkal csak a barnaság miatt. Ha annyira érzékeny a bőröd súlyos irritációt is okozhatnak. Fehér bőrű vagyok én is.
2023. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én dm sajátmárkást használtam, teljesen elégedett vagyok vele. Igen, kesztyű jó ötlet.

Nem kentem össze semmit, és a víz sem hozza le. Annyi, hogy több kenés ajánlott, nekem is jobban tetszik most, három kenés után. Az első is látványos volt, de most sincs cigány színem.

2023. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Inkabb ne hasznalj onbarnitot mert ha elkezd lekopni brutalisan undorito.Szerintem a szep feher bor a szep.
2023. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!