Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti mivel vágjátok le a...

Fiúk! Ti mivel vágjátok le a szórt odalent? Főleg a zacskónál nem lehetetlen küldetés ez? Próbáltam ollóval, villanyborotva hajvágójával, több sebből vérzek, eredmény semmi.

Figyelt kérdés
Pengéhez nyúlni nem merek ezek után, mivel a bőr ott ráncos, és nagyon érzékeny, vékony. Ötleteket várok. Van még hajvágó gép is, de ha a villanxborotva szakáll igazítója így kisebez, akkor az még jobban?

2023. jún. 29. 09:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs, de ezek a magyar ékezetes betűk olyan hülye helyeken vannak a kalaviatúrán, hogy nem tudom megszokni szórt = szőrt!
2023. jún. 29. 09:06
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági borotvával. Ha megszokod(nem nehéz),és odafigyelsz,akkor szinte lehetetlen elvágni magad és mindenhol le tudja szedni+takarítani is egyszerű
2023. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A ráncos bőrt pedig úgy oldod meg hogy a másik kezeddel megfeszíted,de ez szerintem magától értetődő.
2023. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Én simán borotvával. Sose vágtam még el a zacsit.
2023. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hajvágóval szoktam levágni 5-6 mm-re, úgy nem csípi be a bőrt a vágófej, a maradékot meg egy tök alap kétpengés eldobható borotvával szoktam leszedni kádban ülve, vagy zuhany alatt. A lényeg, hogy folyamatosan puhán tartsd a szőrt, és jól feszítsd ki a bőrt, ahol éppen borotválod, hogy a redők ne kerüljenek a pengék alá!
2023. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én borotvával de óvatosan. Persze nem minden héten.
2023. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocs, úgy látom az ilyen kérdések a Főkategóriák > Szépség és divat > Bőr -és hajápolásban vannak. Lehet, hogy rosszhelyre írtam, mert mivel fanszőrzet, de már mindegy. Ott látom, a Philips One bladet használják, bár nekem még olyanom nem volt. De akkor olyat vegyek?
2023. jún. 29. 09:15
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Borotvával szoktam én is. Óvatosan, sok borotvahabbal, fürdés vagy zuhanyzás után, puha bőrrel.


Oda kell figyelni, nem szabad kapkodni.

2023. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze, kifeszíteni, meg pengézni, mikor nem látok oda a pocakomtól.
2023. jún. 29. 09:16
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért vágtam meg magam ollóval is.
2023. jún. 29. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!