Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kimerjem szőkíteni a hajamat?

Kimerjem szőkíteni a hajamat?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, már 8 éve szeretnék szőke lenni. Viszont mindig is féltem, hogy a szőkítés tönkreteszi a hajamat. Most jelen pillanatban festett vörös, viszont már 8 hónapja nem volt festve, ugyanis vártam, hogy kikopjon, mert már nem szeretnék vörös lenni.

2023. jún. 29. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, csinos leszel!👍
2023. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Kimerheted.
2023. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen helyesírással mindenképpen, legalább messziről látszik majd, hogyz általános iskola alsó tagozatát sem sikerült elvégezned.


"Kimerjem"...mit, a vizet a kútból?

Remélem, aki azt írta, hogy "kimerheted", az viccelt...

2023. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó fodrászt találsz, akkor meg fogja tudni mondani, hogy jól állna-e és milyen szín, tónus, árnyalat. Természetesen legjobb, ha balayage festést kérsz, nem szőkítteted ki az egészet (legalábbis elsőre) Ha pedig mégsem tetszik vissza tudod festetni barnára (de itt számíts rá, hogy többször is kell majd festeni, mert a szőkítés nagyon dobálja le a színt).
2023. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ne. Én megbántam. Én csak néhány tincset szőkítettem evyetlen egy alkalommal és tönkrevágta a hajam. Hiába nem kóklerhez mentem, a hajam nem bírta.
2023. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. #3-as, te most vagy nagyon el vagy nyomva az életben, vagy egy baszatlan kis riherongy vagy, ha ismeretlenül így írsz egy másik embernek, én nem tudok helyesen írni, téged meg anyád nem tanított meg emberhez méltóan reagálni.
2023. jún. 29. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:

A helyedben fodrászra bíznám és úgy igen. Egészséges hajnak egy pepfesszionális szőkítés minimálisan árt csak. Nagyon fogyelnek a szalonokban az ápolásra is.

Magadnak a helyedben nem merném. Árnyalat is nagyon félremehet, főleg hogy előtte vörös volt (hiába kopott ki, hajszálak belsejében megmaradt)

2023. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Leirom az én történetemet.

A természetes színem a skála szerint kb 5-ös mélységű.


Voltam már a rövid szőke, hosszú barna/fekete és balayageolva is volt. Eleinte én mókoltam vele, volt, hogy fodrász festette.


Közel 2 éve a fodrász tönkre tette a hajam. Csúnya lett az átmenet, az alsó 10 centi rommá tört. 1 évbe telt, mire szép lett a hajam.


Mostanában gondoltam arra, hogy valamivel fel kéne dobni a nem létező frizuramat(egyhossz barna hajam van, ami a melltartópántig ér), de őszintén szólva félek már egy újabb szőkítéstől. Másrészt nem gondolnám, hogy jól áll a melirozott haj nekem.

2023. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen fodrászra bíznám, egyébként találtam egy nagyon tehetséges miskolci fodrászt, vagyis láttam Tik Tokon a munkáit, ezért kaptam kedvet hozzá.
2023. jún. 30. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy sima szőkítővel at kell menni rajta, majd egy szőke festéket rakenni. Természetesen jobb ha fodrász csinálja, mert a vöröset elég nehéz laikusként kiütni a hajbol, de nem lehetetlen. Próbáld ki, veszíteni valód nincs. Max vissza fested ha mégsem tetszik
2023. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!