Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fényvédőt érdemes...

Melyik fényvédőt érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos az arcom ezért szeretnék venni fényvédőt.

Van olyan ami jó arcra is, testre is vagy érdemes külön -külön venni?


La Roche Posay-t hallottam, hogy az elég jó.

Van akinek bevált vagy más jobban bevált?

Hol érdemes venni? Gyógyszertárban vagy online jobban megéri rendelni?


2023. júl. 6. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A fényvédő egy kényes temakor.

Ami testre van, az is jó arcra, de nehezebb, zsirosabb az állaga. Ami meg arcra van, az azért drága testre.


Próbálgatni kell, mert előfordulhat, hogy pont a fényvédő miatt leszel pattanásos.


Ráadásul azért nehéz lemosni is és erőteljesen javasolt a dupla lemosas.

2023. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
En a revox fenyvedojet hasznalom, mar 3x ujravettem, de mindenkinek mas a bore, neked lehet nem fog bevalni..en szemely szerint ha pattanasos a borod akkor nem fenyvedot ajanlanek hanem olyan kremet ami szepen lehuzza es eltunteti a pattanasaid. Erre tudom ajanlani a la roche posay effaclar duo kremet, nekem teljesen eltuntette oket, neha neha 1-2 elojon de ezt leszamitva szepen helyrerakta az arcborom. En ezzel inditanek, aztan johet a fenyvedo :) Gyogyszertarakban olcsobb.
2023. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mást használok arcra. Direkt arca valót. Van krém, stift. Nem olyan zsíros, mint a testre való. Beszívódik jobban.

La Roche Posay, Bioderma - én ezekben még nem csalódtam.

De gyógyszertárban is kérhetsz tanácsot.

2023. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, fényvédőt nem a pattanások eltüntetése miatt kell használni, hanem elsősorban az egészség megóvása másodsorban a a pigmentfoltok és korai ráncosodás miatt.

Fényvédő mellett használj a bőrtípusodra és bőrproblémádra való ápolókat, amik segítenek a pattanásokban. De azt, hogy neked konkrétan melyik fog beválni, senki sem tudja ahogy előttem már leírták. Lehet az első lesz a befutó, de lehet csak az 5.

2023. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Fényvédő elég egyéni, nincs jó meg opció, azt használd, amelyiket biztosan minden nap felkensz magadra.

A fényvédőnek nem feladata eltüntetni a pattanásaidat, úgyhogy nyugodtan válaszd ki komfortérzet alapján.

2023. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!