Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármi a L’Oreal Casting...

Bármi a L’Oreal Casting sunkiss jelly helyett?

Figyelt kérdés

Szóval ezt használtam kb 4 éve és olyan jó volt tőle a hajam, de már évek óta nem láttam a boltokban…


Próbáltam a Baleás változatot de semmit se csinált a hajammal, most vettem a másikat amit neten ajánlottak a Joanna Multi Blond Reflex sprayt, de ezzel se látok sok változást… az a jelly állag sokkal jobb volt mint a sprayk… esetleg majd megpróbálom egy tálba kiönteni és beleáztatni a hajam hogy többet vegyen fel vagy nem tudom…


Bárkinek valami tipp? Ti mit használtok?


Vagy valami oldal ahol esetleg még betduom szerezni a 03-as árnyalatot?


2023. júl. 6. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A Baleat hogy használod? Én bőőven szoktam rakni a hajamra, nem fújkálom hanem öntöm, kb hogy tocsogjon. Aztán megszárítom, és egész este rajta hagyom, reggel kimosom. Így azért elég hatásos, persze utána nagyon hidrataláni kell, meg nem gyakran használom, mert így egy alkalommal már el is érem a kívánt színt.

(Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de hátha segít.)

2023. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!