Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz az arcom, és az...

Nagyon száraz az arcom, és az avonos alapozótól pattanások lesznek az arcomon. Milyen alapozót ajánlotok nagyon száraz bőrre, ami nem pattanásosít?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Beautycycle-t. Jobb minőség és hasonló árkategória, mint az Avon, csak másik hálózatban lehet megvásárolni.

Amúgy ha pattanásos a bőr, akkor nem az alapozó az első, hanem a napi alapbőrápolás. Milyen arctisztítót, tonikot, krémet használsz? Ha egyáltalán nem használsz alapozót, akkor is pattanásos a bőröd? Kezdjük ezzel a két kérdéssel!

2010. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az alapozótól lett pattanásos a bőröd én is avonos alapozót használok és semmi baja a bőrömnek de használj arctisztítókat reggel és este és akkor rendbe jön.:)
2010. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kozmetikus mondta, h az Avonos dolgoktól sokmindenkinek lesz gyulladt bőre. És amikor pár naipg nm használtam szebb lett a bőrőm, de nem bírtam ki, h ma ne kisminkelve menjek, erre du amikor hazajöttem, lemostam, újra tiszta pattanás lettem. Tehát az alapozó. Kozmetikus ajánlott az avonos dolgok helyett 3 dolgot: napi 2x, reggel és este vmilyen biokozmetikum vmi növényből, ami nagyon jó. Egy algás bőrradírt 2 naponta, és egy pakolást heti 2x. Ezt betartva elkezdett szépen tisztulni az arcom, de mégis alapozóval érzem teljesenek a sminket, plusz a piros foltok a pattanások után még ott vannak és azt jól eltűnteti.
2010. okt. 13. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. Írod: "elkezdett szépen tisztulni az arcom, de mégis alapozóval érzem teljesenek a sminket"

Ebben igazad van, csak döntsd el, hogy meggyógyítani szeretnéd a bőrödet vagy sminkelni. Amíg nem gyógyul meg a bőröd, addig maradj a kozmetikus által javasolt napi bőrápolásnál, és ne használj semmilyen sminket azon a területen. Utána meg azt az alapozót, amire rosszul reagált a bőröd, ajándékozd el valakinek, akinek a bőre jól bírja, és vegyél egy másik márkát. Egy javaslatot már tettem rá. :)

2010. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van avonos, nincs igazából bajom vele, de az oriflame giordani gold alapozója odaveri. Sőt kb az 5-6 ezresekkel van egy színvonalon, ez meg kb 3ezer. Használj mindenképpen sminkalapot.
2010. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
használj kombinált bőrre való krémet.este pedig valami zsírosat.alapozás előtt pedig mindig tisztítsd meg az arcodat arclemosóval utána nem muszály a tonik de arckrémet mindenképpen használj
2010. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

L'oréal infallible-t ajánlom. Ez eg ykicsit "zsírosabb" alapozó és szerintem nagyon jó a száraz bőrnek. Egy próbát megér. Drága, de szerintem megéri a pénzét. Ja, és egy jótanács :) Nézd meg az alapozó összetételét, mert lehet van benne olyan anyag amire allergiás vagy.


14:13-asnak üzenem, hogy ennyire azért ne színezze ki a dolgokat. Én mindenféle alapozót kipróbáltam már, de pl egy Maybelline alapozó nem ért fel egy M.A.C alapozóval. -_- Az lehetetlen, hogy egy 3000 Ft-s alapozó (ha akció van egy L'Oréal vagy egy Max Factor alapozót is meglehet venni annyiból és kicsit jobb, mint egy Orifalme-s :) felérjen mondjuk a nagy márkákkal. :) Max az Te bőrödnek az megfelel és ezért gondolod, de biztos, hogy nem jobb. Nem hiába márkásak és nem hiába azzal dolgoznak a legjobb sminkesek.

2010. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 13 vagyok

nem szineztem ki. nem azt írtam, h jobb, hanem h egy színvonal, és pont arra a lorealra gondoltam amire te is. az oriflame alapozóm előtt olyat használtam, és nincs minőségben különbség a kettő között. számomra, az én bőrömön. mondjuk tény h nem vagyok profi sminkes.

nemtom mennyi a mac mert nekem az nem volt még, de gyanítom több, mint 5ezer.

2010. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Vichyről sok jót hallottam. Csak olyan drága.:( Sajnos nem tehetem meg, a MAC alapozót sem. De köszi a válaszokat.:)
2010. okt. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!