Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi pakolás van...

Milyen házi pakolás van amitől gyorsabban nő a hajam, és nem kell hozzá túl bonyolult hozzávaló? És elég száraz és töredezett is a hajam. Arra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ricinus olaj. Gyorsabban nő tőle a haj, kevésbé töredezik, bár egy kicsit zsírosít(de ha száraz hajad van akkor nem gond.)


"3 evőkanál ricinusolajat összekeverek 1 evőkanál étolajjal, felmelegítem(gőz fölött)de csak éppen melegre, és azután elkezdem felkenni. . először megpóbálom a fejbőrre(és kicsit masszírozni, hogy serkentsem), de végül az lesz, hogy mindenhová kerül. . . és végül is az nem is baj, mert akkor lesz nagyon szép fényes és egészséges a haj. . . . :)


Utána teszek rá egy szatyrot vagy zuhanysapit, hogy semmi ne legyen olajos, és rá egy törölközőt. . . kicsit lehet hajszárítózni is, mert az jót tesz neki. . .

Van aki ebben a turbánban alszik, van aki napközben több órát hagyja rajta. . . én is e mellet vagyok, mert nem tudnék ilyen izével a fejemen aludni. . . . :P


Végül ki kell mosni, lehet 3x is, mert kicsit nehezen jöhet le(sokan ezt mondják), de nekem nem vészes, én 2X mosom."

2010. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kakaóvaj, olívaolaj és mandulaolaj keveréke, mandulaolajból nem kell sok a másik két hozzávalóból meg kb 1:2 arányban az olivából legyen több.


A hajnövekedést meg inkább belülről lehet elérni, kívül azon segítesz, hogy ne törjön el a vége nagyon, és belülről meg úgy, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt (szőlőt például), halat eszel és néha egy kis diót, mogyorót, kesudiót, ilyen olajos magvakat.

2010. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló!Milyen gyakran kell használni a pakolást?És samponnal kell lemosni?Hol lehet kapni ricinusolajat?
2010. okt. 13. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
samponnal kell lemosni. gyógyszertárban lehet kapni, 300 ft körül
2010. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!