Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörödik a hajam és nem...

Göndörödik a hajam és nem tudom milyen sampont , olajat, palzsamot,hajformázót használjak? Ami jó a hajamra. Köszönöm 😇

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 17:00
 1/9 anonim válasza:
0%
Sajnos ez benne van a genetikában, én is küzdök vele folyamatosan. Én az avon ultra sleek olaját szoktam használni. Persze csak ha azt szeretnéd, hogy ne legyen göndör, mert ez nem igazán derült ki a kérdésedből.
2023. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mi a cél. Ha egyenes hajat akarsz teljesen mást kell használni mint ha göndört szeretnél.
2023. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia, én nem értek a témához, de valami cgm metódust szoktak emlegetni, keress rá

A szulfátmentes sampont szokták emlegetni, ez megmaradt, ha szeretnéd, ajánlhatok neked

De egyébként pinteresten és yt-on is csomó ilyen rutint mutatnak 1-2 percben, azokra is ránézhetnél

2023. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogy mit értesz göndörödés alatt. Nem az egész göndör? Illetve hogy mit akarsz kihozni belőle, ahogy a 2, is írta
2023. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy nem derül ki mi a kérdés, de azért pontozzák le a normális válaszokat ..
2023. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 a "göndör a hajam, mit használjak rá?" kérdésre miért lennének hasznosak szerinted ezek a válaszok??

(3-as voltam9

2023. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a göndör haj elég tág fogalom és ha egyenesíteni akarja akkor mást ajánlok rá mint ha a göndörséget akarja hangsúlyozni.

De akkor bevetem a Jolly Jokert:

Hidratáló sampont és balzsamot, hajvégápolót, és egy könnyű hajban maradó ápolót.

2023. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet tudok érteni az előttem szolokkal, nem derül ki mit szeretne, tippelni tudok hogy a gondorseget kiemelni, de nem mindegy hogy göndör vagy hullámos, marhára nem..

Nekem göndör hajam van, és sokan jönnek hogy “nekik is”, aztan van 2 hullám a hajukban konkrétan 🤦🏻‍♀️

2023. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz bocsánat elfelejtettem oda írni,de azért még némelyeknek nem kéne bunkónak lennie. A hajam elől göndör hátul még hullámos és azt szeretném , hogy göndörebb és szebb legyen. Előre is köszönöm
2023. júl. 14. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!